Vietnamec žijící v ČR napsal šokující příspěvek do diskuze! Jsou Češi opravdu takoví rasisté?

Ve svém upřímném příspěvku na serveru Idnes popsal své akutální pocity ohledně posledních dnů v Evropě, kdy se střídá v Německu a Francii útok migrantů, či potomků migrantů z arabských a severoafrických zemí jeden za druhým.
zdroj: Idnes.cz
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Napsal v něm, že češi nejsou rasisté a klidně by to dosvědčil. Případnou uštěpačnou poznámku na svou osobu, či původ bere s nadhledem - ano skutečně kvůli tomu nechodí vyhodit dopovětří nádraží, či letiště - jako to předvádějí "jíné" osoby po Evropě, kdy jsou jejich zvěrstva politicky korektně omlouvány jako řešení "frustrace", "psychických problémů", "nedostatku s**u", "špatné integrace", "odlišnosti kultur" a podobně.

A přesně jak píše i pouhý 1 radikální islamista ukrytý mezi statisíci "uprchlíků" (mnozí jsou pouze ekonomickými migranty, někteří jsou napojení i přímo na IS - což už ani v Německu nepopírají) je riziko, které si Česká republika nemůže vůči svým občanům dovolit, neměla by však ani Evropa, protože ta je v dnešní době zcela provázaná, zaroveň však i bohužel naprosto prostupná jako cedník.

Nabízí se ona otázka, opravdu je vhodné podělit se o Evropu s miliony lidmi z naprosto odlišně kultury, která nese na dnešní dobu dosti zastaralé prvky a neslučuje se příliš se zvyky v Evropě? S lidmi, kteří se nedokázali místním evropským zvykům ve větším měřítku  přizpůsobit za desetiletí ani ve Francii, ani v Belgii, očividně ani v Německu, za cenu stovek, možná tisíců životů nevinných původních obyvatel, kteří ani neměli právo o něčem takovém v demokratickém referendu rozhodnout? Opravdu může nějaký politik říct, že se tohle vyplatí, a že je to vůčí svým obyvatelům fér?

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

I další odstavec dává bohužel za pravdu a bez vší politické korektnosti je to již nutné vyslovit na rovinu, tím co rodí zlo je samotný Islám, ten jediný je příčinou všeho. Samozřejmě existují různé lehčí, či tvrdší formy výkladu, wahhábistické, salafistické, existují odlišnosti u větví sunnitů a šíitů (kteří se mnohdy společně nenávidí), ale jedno mají ve své podstatě všichni společné - Islám, následný islamistický teror má opět kořeny pouze v Islámu samotném. Položte si všichni otázku, chtěli byste vyznávat náboženství, kterým se zaštiťuje drtivá většina pachatelů posledních teroristických útoků v Evropě? Chtěli byste vyznávat náboženství, které má na svých rukou za poslední desítky let tolik krve? Nebylo by vhodné se od něj, na protest proti všemu páchanému zlu pod jeho záštitou, distancovat? Někdo může namítnout to, že křesťanství má na svých rukou také hodně krve, ovšem je to porovnání neporovnatelného - asi jako, kdyby Němce stále po 70 letech považoval někdo za fašisty.

Tento mladík sice na první pohled nevypadá jako většina čechů, nemá ani zdaleka české jméno, přesto má tuto zemi rád, je rád za to, že tu může žít a minimálně z části se čechem cítí být. Všechna čest tomuto odvážnému spoluobčanovi. A o tom to milí přátelé je! Pokud někteří nenávidí Evropu už jen proto, že jim to bylo od mala vštěpováno do hlavy, či to mají přikázáno, nebo mají neustálý pocit, že jim Evropa něco dluží, nikdy se nebudou ani trochu cítit jako evropani, natož jako občané daného státu a proti tomu je všechna snaha o integraci odsouzena k naprostému fiasku, což koneckonců události posledních let jasně dokládají.

Podívejte nyní níže na jeho originální příspěvek.

reklama

zdroj: Idnes.cz

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
c
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...