To je na rezignaci! Hackeři nabourali premiéru Sobotkovi email, na povrch vylezly šokující informace

Po nedávném hackerském útoku na Twitter premiéra Sobotky se hackeři tentokrát dostali přímo do jeho soukromého emailu. Printscreeny emailů poté zveřejnil server s extrémně znějícím názvem white-media.info.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Politika #Šokující
zdroj: Youtube/Seznam
reklama
zdroj: Youtube/Seznam
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Premiér pravost korespondence zatím nepotvrdil a sám se k celé záležitosti odmítl vyjadřovat. Dle několika zdrojů však pravost minimálně dvou emailů měli potvrdit jejich odesilatelé. Oslovován je tam často "Vážený pane premiére" nebo třeba "Ahoj Slávku". Ovšem server nezveřejnil pouze obsahy zpráv premiéra, ale i jeho osobních poradců.

Zveřejnil rovněž různé dokumenty přiložené v přílohách pro jednání premiéra na zahraničních cestách, jednání vlády, či o jistých kontroverzních strategiích - a v těch se dají dočíst naprosto šokující informace!

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Dokumenty jsou plné plánů na manipulování s veřejným míněním a lobování ohledně otázky imigrantů, neomarxistických myšlenek a pohrdáním tzv. laické veřejnosti (tedy obyvatel). Je tam například uvedeno, že až se naplní absorpční kapacity zemí jako Švédsko, Německo, Rakouska, tak se ČR musí připravit na přijetí významně většího počtu migrantů než je předpokládaný limit! Tímto předpokládaným limitem je údajně 3000 azylantů během dvou let. S takovými úplnými informacemi však veřejnost seznámena doposud nebyla.

Můžete se dočíst komunikace se zástupcem společnosti, která provádí průzkum volebních preferenci, kde můžete vidět, jak tyto "průzkumy" ve skutečnosti probíhají a kolik stojí. Dále se dočtete o podivném zapojení nevládních "neziskových" organizací (NNO) a o lobování za jejich nové zakázky. Jednoznačně nejšílenějším plánem je tam ovšem tzv. "Migrační večerníček" s panem Svěrákem, který by měl hrát na emoce...

Zveřejněných dokumentů je hromada, dokonce sedí data zahraničních návštěv a účasti premiéra na různých akcích s daty v emailech. Takovou spletitou mozaiku by si pravděpodobně nikdo nedokázal vymyslet snad ani pod vlivem drog.


Tato mozaika vztahů různých zákulisních poradců, organizací a ohýbání veřejného mínění nápadně připomíná americký seriál House of Cards (Domek z karet), pojednávající o zákulisním prostředí tamní politiky. Akorát s tím rozdílem, že Bohuslav Sobotka v žádném případě není Frank Underwood, tím je někdo úplně jiný...

Ke stažení dokumentů na tomto serveru doposud nedošlo a zřejmě ani přes policejní vyšetřování nedojde, protože stránka je zaregistrovaná v USA a tam jsou české zákony v tomto směru krátké.

Pokud však premiér opravdu používá pro komunikaci s citlivými vládními informacemi email na Seznamu a nedokáže si jej bezpečně ochránit, jak chce takový člověk ochránit celou Českou republiku? Tento samotný fakt je na okamžitou demisi premiéra. Nehledě na šokující obsah dokumentů, od kterého by se měl pro vlastní dobro, co nejvíce distancovat.

Na konec malá rada pro pana premiéra, jak podobným útokům do budoucna předcházet...

zdroj: Seznam

Nedávejte si jednoduché heslo Bohousek1 ke svým internetovým ůčtům, poslední hackerské útoky jsou jasný příklad, že opravdu příliš nefunguje!

reklama
To je na rezignaci! Hackeři nabourali premiéru Sobotkovi email, na povrch vylezly šokující informace
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...