Muž plácl reportérku přes zadnici. Ta ho poté obvinila z napadení

Muž, který na začátku prosince běžel ve městě Savannah závod, si hodně zavařil. Během závodu totiž v přímém přenosu televizního vysílání plácl reportérku přes zadnici, za což mu nyní hrozí vězení.
Hashtagy článku: #Amerika #Muži #Ženy
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Reportérka lokální televize v americkém státě Georgia jménem Alex Bozarjianová zrovna vysílala živý zpravodajský vstup ze závodu ve městě Savannah a za jejími zády probíhali běžci.

Někteří z nich vědomi si přitomnosti kamery začali směrem k obrazkovkám divoce gestikulovat a mávat, pak však přiběhl muž, který reportérku plácl po zadnici. Reportérka z toho byla tak v šoku, že nedokázala zachovat svou profesionalitu, kdy po tomto incidentu nemohla nalézt slova a vypadala celkově dost otřeseně.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Video se následně stalo na internetu velice sdíleným, kdy jej vidělo během krátké doby více než dvanáct milionů lidí. Lidé na internetu poté identifikovali neslušného muže jako třiačtiřicetiletého Thomase Callawaye.

Běžec Thomas Callaway se poté k činu doznal v místní televizi. "Chtěl jsem ji poplácat po rameni, až ze záběrů v televizi jsem si uvědomil, že jsem slečně sáhl na zadnici," řekl muž ve vysílání WSAV-TV. "Bylo to špatné, byla to obrovská chyba," dodal Callaway.

Moderátorka se ovšem s tímto vyjádřením nespokojila a muže na Twitteru obvinila z napadení. Podle ní ji totiž muž kromě poplácání dokonce...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.3 (85%) hlasováno 4x
Autor:
mar
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...