Mrtvý promluvil při pohřbu z rakve. Vtipným vzkazem pobavil pozůstalé

Opravdový smysl pro humor až za hrob předvedl muž jménem Shay Bradley během svého pohřbu v irské vesničce Kilmanagh. Muž, který zemřel ve věku dvaašedesáti let si pro pozůstalé připravil poslední ze svých vtípků. A stálo to za to.
zdroj: Facebook, Andrea Bradley
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Shay Bradley, který byl válečným veteránem, se poslední tři roky potýkal s vážnou nemocí. Věděl, že jeho cesta se blíží ke konci a tak poslední rok života strávil tím, aby si připravil na svůj pohřeb dokonalý vtip. Takový, že na něj opravdu nikdo nezapomene.

V momentě, kdy byla během pohřbu rakev spouštěna dolů do vykopané jámy hrobu a zaznělo několik tónů smuteční písně, ozval se z rakve hlas nebožtíka.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Haló? Pusťte mě ven!" ozvalo se pomocí reproduktorů ze dna hrobu a současně bylo slyšet bouchání na víko.

"Je tady fakt podělaná tma," pokračoval hlas Shaye Bradleyho. "To je kněz, koho slyším? Haló? Zastavte obřad! Já vás slyším, tady je Shay, jsem v tý bedně," křičel mrtvý muž. "Jen jsem zavolal, abych se rozloučil," zakončil melancholickým tónem Shay svůj poslední výstup ve světě živých.

V té době už se všichni pozůstalí na obřadě smáli od ucha k uchu a muselo jim být jasné, že na tento pohřeb a na Shaye vůbec už nikdy nezapomenou.

Shay měl rád víno a humor

zdroj: Facebook, Shay Bradley
reklama

"Otce a bratra Jonathana to napadlo zhruba před rokem. To, co chystají řekli jenom pár lidem," řekla Shayova dcera Andrea. "Jedna z tátových sester z toho byla nejprve zaražená, po pár sekundách si ale uvědomila, že to byl jenom jeho poslední vtípek a způsob, jak nám říct sbohem," dodala.

Podle Andrei byl otec vždy plný života a nechtěl, aby pozůstalí truchlili, naopak chtěl tímto způsobem oslavit svůj život.

Za nás se mu to opravdu podařilo. Podívejte na jeho poslední životní vtípek na videu.

reklama
reklama
Mrtvý promluvil při pohřbu z rakve. Vtipným vzkazem pobavil pozůstalé
Skóre: 5 (100%) hlasováno 7x
Autor:
mar
Co si o tom myslíte?
Vstoupit do diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...