Lži, citové vydírání, manipulace: Šokující odhalení tety! Otec vyměnil život chlapce z fotky za zuby

Manipulace mainstreamových médii se v zájmu "oficiální pravdy", kterou momentalně drží EU, zřejmě neštítí použít na obyvatele citové vydírání. Takzvané hraní na city, či emoce je doménou spíše bulváru, o to více šokující je to, když tohle používají mainstreamová média ve světových zprávách, které by měly být nanejvýš seriózní.
Hashtagy článku: #Politika #Šokující #Video
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jedná se ovšem o očividnou propagandu jistého myšlenkového proudu. Mainstreamová média totiž rozjela kampaň "migranti jsou báječní" a jiný než tento "oficiální" názor je často označován jako xenofobní, či rasistický, což je naprosto alarmující situace! Jak jinak si totiž vysvětlit následující řádky?

Neštítili se účelově použít fotografie utonulého dítěte, přičemž vše bylo úplně jinak, než se na první pohled zdálo...

Mnoho z vás možná tyto kolující fotografie mrtvého syrského chlapečka zasáhly, to byl ovšem onen účel. Úkolem bylo vzbudit v lidech nejenom lítost, ale hlavně pocit viny, viny která ale neexistuje!

Vina totiž není v obyčejných lidech, není v imigrantech, kteří se k nám do Evropy za každou cenu chtějí dostat, protože vidí naší štědrost a slabost, vina není ani v převoznících, kteří využívají této situace k finančnímu prospěchu...

Vina je jednoznačně na bedrech politiků EU! Nejsou schopni zajistit, aby pohraniční státy plnily základní úlohu Schengenského prostoru, nechrání jeho hranice, pouští sem každého. Vina je v zemích jako Německo, Švédsko a podobně, které udělují azyl každému, ikdyž mu nehrozí životní nebezpečí. Na vině jsou politici samotných států, kteří odmítají názory svých voličů, nenaslouchají jejich obavám - tedy lidí, kteří je do teplých křesel zvolili.

Ale tohle všechno jsou stále ještě pouhé následky příčiny. Největší vina totiž leží už z prvopočátku na státech jako USA, Saudská arábie, Anglie nebo Francie, kteří se vměšují do záležitostí jiných státu po celé planetě. Po jejich "pomoci" v daných krajinách vždy zavládl chaos, kterého využili různé fanatické islamistické skupiny k upevnění své moci - tohle je ten hlavní spouštěč, který zvedl utečeneckou tsunami valící se na Evropu. "Skvělými" příklady tohoto tvrzení jsou Egypt a Lybie.

Nejvíce pokrytecké je jednání USA nebo Saudské arábie, kteří uprchlíky ve velkém příliš neřeší - přitom zejména USA nesou největší vinu na tom, jak je to na blízkém východě zlé - ne Česká republika, ne Slovensko, ne Maďarsko. Saúdská arábie je zase natolik bohatou zemí, že by se byla finančně schopna postarat o všechny uprchlíky z blízkovýchodního regionu. Problém tu ovšem nastává ideologický, těžko si budou ortodoxní sunnitští Saúdové k sobě zvát nadšeně uprchlíky z šíitské větve, potažmo syrské alavity.

EU se neustále i přes odpor většiny zemí snaží prosadit zavedení kvót pro přerozdělení uprchlíků, ptáme se tedy, proč není do těchto kvót přizváno USA? Oni jsou přeci poslem demokracie a představením všeho dobrého na zemi. Něco tu prostě smrdí...

Dnes vyšlo najevo šokující odhalení tety utonulého chlapečka!

Rodina utonulého chlapečka z fotografie opustila dle dostupných informací Sýrii před nekolika roky a usídlila se v Turecku, kde žili několik let v bezpečí, otec měl práci, domov a celá rodina byla relativně spokojená.

Důvodem, proč "prchali" z Turecka, kde žili, nebylo, že by jim hrozilo bezprostřední nebezpečí, ale dle vyjádření sestry to, že si otec utonulého dítěte chtěl nechat udělat v západní Evropě nové zuby. Tohle šokující odhalení totiž náhled na celou tragickou situaci úplně mění. Jeho sestra žijící v Kanadě vše prozradila v následujícím rozhovoru pro sky NEWS.

autor: c

reklama
reklama
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...