Ctihodný občan kulturista Grznár vyhrožuje Babišovi smrtí! Nechce se mu platit daně podle EET?

Tohle Andrej vážně posr*l! Měl totiž jako ministr financí dostatečné koule na to, aby zavedl něco tak kontroverzního, ale podle reakcí "potrefených hus" něco natolik potřebného, jako EET. Popudil si tak proti sobě nejen své politické oponenty, ale i řadu podnikatelů a nyní dokonce i známého internetového kulturistu/Youtubera Filipa Grznára!
zdroj: Youtube 2x
reklama
zdroj: Youtube 2x
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

EET už z logiky věci nejvíce vadí těm, kterých se přímo dotýká, tedy od majitelů restaurací, hospod, maloobchodů až případně po živnostníky operující s hotovostí.

Ostatní lidé EET spíše vítají, protože proč by se měl někdo na příspěvcích do statního rozpočtu podílet více než někdo jiný?

Kecy Miroslava Kalouska a podobných vyhořelých politiků o tom, že to zlikviduje malé a střední podnikatele jsou demagogická lež, kterou posléze papouškují další odpůrci elektronické evidence tržeb.

Copak všichni malí a střední podnikatelé přijímají platby v hotovosti? Zdaleka ne, najdou se takoví podnikatelé, u kterých tvoří příjem proplacené faktury na účet a v takových případech, kdy jsou záznamy elektronicky již vedené bankou (v podstatě forma jisté eletronické evidence již před EET), si příliš podnikatelů krátit daně nedovolí.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jiné je to v případě přijímaných plateb v hotovosti, tam už ke krácení docházelo - protože ruku na srdce, kdo by z vás ostatních přiznával v daňovém přiznání všechny příjmy, když by o nich nebyly snadno dohledatelné elektronické záznámy a přiznávat jste je tak jednoduše nemuseli? Troufneme si říci, že 80-90% z vás ostatních by je v takové situaci rovněž nepřiznalo v plné výši. Takže nehněvejte se na podnikatele, kteří tohle dělali. Ovšem právě proto je EET tak potřeba, a proto je kolem EET tolik vzruchu, kdy nejhlasitějšími jsou politické mrtvoly typu Miroslava Kalouska a "potrefené" husy, kterých se tato radikální změna, kdy to již "nepůjde dělat jako předtím", přímo dotýká to...

Podívejte, jak lehce po vzoru filmu Ctihodný občan bere kulturista Filip Grznár věci do vlastních rukou...

Jestli Filip Grznár platil doposud daně poctivě, to je pouze na jeho svědomí - i on nicméně jistě velkou část přijmů již dostával na bankovní účet. Nyní ovšem na internetu rozjel velkou "antiBabiš" kampaň, kde Andreji Babišovi kvůli EET vyhrožuje zabitím!

Posuďte sami do jaké míry se z jeho strany jedná o případ "potrefené husy", či pouze o způsob kulturistova nebo daleko lépe řečeno Youtuberova kontrovezního marketingu.

reklama
Ctihodný občan kulturista Grznár vyhrožuje Babišovi smrtí! Nechce se mu platit daně podle EET?
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Loading...
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...